| |
Zdravniški forum
> Ginekologija in porodništvo |
| vprašanje: nosečnost in močan prehlad |
| avtor: anonimno |
datum: 18.10.2005 08:40 |
Spoštovani!
Sem v 26 tednu nosečnosti. Nekako sem staknila hud prehlad. Predvidevam, da je nekaj virusnega, saj resnično pazim, da sem vedno dobro oblečena.
Prehlad se vleče sedaj že štiri dni. Zravim se s toplim zeliščnim čajem (planinski, kamilica, meta), medom in limono. Poleg tega, da sem smrkava sem tudi brez glasu. Grlo pa me ne boli. Očitno pa mi tu in tam poči tudi kakšna žilica v nosu, ker mi teče kri, ko se useknem.
Kaj mi priporočate za zdravljenje prehlada poleg že izvedenih ukrepov, glede na to, da sem noseča in ne bi rada posegala po kakšnih zdravilih? |
|
|
| | | odgovor: nosečnost in močan prehlad |
| avtor: mag. Frenk Krištofelc, dr.med. |
datum: 18.10.2005 20:03 |
Spoštovani,
poleg napisanega ne svetujem nič, na mestu je posvet z domačim zdravnikom ali ginekologom. Ker vas nisem preiskal ne vem za kakšno obliko prehlada gre in za kakšno prizadetost posameznih organskih sistemov gre ob tem.
Lep pozdrav |
|
|

|