Zdravniški forum
> Bolezni želodca in dvanajstnika |
| vprašanje: težave po operaciji |
| avtor: silva |
datum: 30.06.2006 16:33 |
Spoštovani!
Stara sem 38 let.Pred 1 mesecem sem operirala žolč(imela sem 3 polipe).En teden po operaciji je moja prebava dokaj normalno funkcionirala,blato normalno.Zdaj je vse narobe,blato je mehko občasno imam tudi driske 1krat na dan.Zaradi težav se bojim jesti tudi shujšala sem 2kg in ne morem se zrediti.Eno leto imam probleme z želodcem(gastritis)
in zdaj ne vem ali so te težave povezane z operacijo žolči ali mi te težave še naprej dela želodec.Opravila sem 2 gastroskopije in UZ trebuha,
vse je v mejah normale ali je potrebno opraviti še kakšne preiskave. Zahvaljujem se za vaš odgovor in lepo vas pozdravljam! |
|
|
| |
| odgovor: težave po operaciji |
| avtor: doc. dr. Boštjan Mlakar, dr. med. |
datum: 06.07.2006 15:04 |
Spoštovani!
Najverjetneje vam nagaja želodec. Ali uživate kakšna zdravila za želodec? Verjetno jih potrebujete.Za ureditev prebave bi vam svetovcal Linex (3 do 6 kapsul dnevno), dobite v lekarni brez recepta.
lp |