| |
Zdravniški forum
> Dermatologija |
| vprašanje: Reagine 2% (nanos) |
| avtor: anonimno |
datum: 01.05.2003 15:45 |
Najprej se vam zahvaljujem za odgovor na vprasanje Presajevanje las, sedaj me pa zanima se nekaj.
1. V navodilih za uporabo Reagine nikjer ne pise kako dolgo, ce sploh, si je potrebno tekocino vtirati v lasisce. Je morda dovolj le, da si jo nanesemo z npr. blazinico za nanasanje, malo z njo zaokrozimo in pocakamo, da se posusi?
2. Ker poleg Reagine uporabljam se Propecio, si Reagine nanesem le na sprednji del, kjer Propecia ne deluje. Ali moram vseeno nanesti 2ml dnevno?
Za odgovor se vam zahvaljujem in vam sporocam, da se bom narocil pri vas na pregledu, da ponovno slikamo lasisce. |
|
|
| | | odgovor: Reagine 2% (nanos) |
| avtor: asist. dr. Aleksandar GodiĂŚ, dr. med. |
datum: 02.05.2003 10:45 |
Spoštovani,
Regaine vtirajte v lasišče s konicami prstov tako dolgo, dokler se ne posuši (zadostuje nekaj minut). Pri uporabi Regaina samo na sprednjem delu lasišča, kot me sprašujete, ni potrebno, da si ga nanesete 2ml dnevno.
AG |
|
|

|